Montované haly a ocelové konstrukce
vašemu podnikání na míru

 

Volejte: +420 603 424 304

Montované haly

Novinky
Nové reference 2014
úterý, 27 ledna 2015
Nově realizované montované ocelové haly a ocelové konstrukce pro druhou polovinu roku 2014 od společnosti...
Celý článek...
Proč si vybrat KOMOS Kroměříž spol. s r. o.?
čtvrtek, 01 května 2014
Proč si KOMOS Kroměříž spol. s r. o. vybírají zákazníci? Proč máme tolik ?   Haly a konstrukce...
Celý článek...

Všechny novinky...
Kontaktujte nás

KOMOS Kroměříž spol. s r.o.

Hulínská 2318/20

767 01 Kroměříž

 

Mobil: +420 603 424 304
E-mail: komos@komos.cz

 

Získejte více údajů

Montované haly - výroba a montáž na míru

Primární nosnou konstrukci každé montované ocelové haly tvoří soustava rámů a zavětrovacích prvků z ocelových profilů. Podle aktuálních požadavků navrhneme a vyrobíme rámy s plnostěnnými příčlemi nebo příhradovými vazníky. Tvar střechy haly, zda má být sedlová, pultová nebo oblouková, je jen otázkou potřeb investora.

Plášť montované haly může být pro zajištění stabilní vnitřní teploty jak zateplený (ze sendvičových panelů nebo skládaný), tak nezateplený, pouze z trapézového plechu. Opláštění kotvíme do sekundární ocelové konstrukce z tenkostěnných paždíků a vaznic.

Variabilita montovaných ocelových hal

Montovaná halaVýrobní program umožňuje přizpůsobit parametry každé haly v nejvyšší míře přání zákazníka. Hala může být celkově nebo částečně opláštěná. S různým barevným provedením palety RAL. Vlastnosti opláštění haly přizpůsobíme požadavkům investora či projektanta. Lze je použít jako přístavbu  jak stávajících montovaných hal, tak zděných budov. Navrhujeme haly jednolodní, vícelodní, jednolodní s přístavky atd.

Doplňky pro montované haly

Montované haly doplňujeme o řadu konstrukčních i architektonických prvků. Jako jsou:

sekční vrata, dveře, okna, prosvětlovací prvky ve střeše i ve stěnách,  větrací mřížky, větrací hlavice, požární žebříky, systémy zabraňující pádu ze střechy, okapní systémy, nosné ocelové konstrukce pro loga, podpůrné konstrukce pro VZT jednotky a technologická zařízení.

Využití montovaných konstrukcí

Zemědělská halaBěžně se montované ocelové haly  používají jako konstrukce pro výrobní průmyslové haly, velké i malé skladovací haly, víceúčelové sportovní haly, dílny, jízdárny, stáje, garáže, hangáry. Naše hala najde uplatnění ve všech odvětvích průmyslu i v zemědělství. Naše referenční fotografie jsou důkazem využití.

Poptávka a cena - montovaná hala

Vždy se snažíme v nejvyšší míře kvalitní výrobou uspokojit potřeby zákazníka stran tvaru, respektování vnitřního provozu, tepelně technických vlastností i požární odolnosti konstrukcí atd. Ke stanovení přesné prodejní ceny potřebujeme vědět o projektu montovaná hala co nejvíce.

Informace pro cenu nám můžete například zavolat nebo zaslat prostřednictvím kontaktního formuláře.

 

Montované haly Komos >> Nabídka >> Montované haly