Montované haly a ocelové konstrukce
vašemu podnikání na míru

 

Volejte: +420 603 424 304

Ocelové montované konstrukce

Novinky
Nové reference 2014
úterý, 27 ledna 2015
Nově realizované montované ocelové haly a ocelové konstrukce pro druhou polovinu roku 2014 od společnosti...
Celý článek...
Proč si vybrat KOMOS Kroměříž spol. s r. o.?
čtvrtek, 01 května 2014
Proč si KOMOS Kroměříž spol. s r. o. vybírají zákazníci? Proč máme tolik ?   Haly a konstrukce...
Celý článek...

Všechny novinky...
Kontaktujte nás

KOMOS Kroměříž spol. s r.o.

Hulínská 2318/20

767 01 Kroměříž

 

Mobil: +420 603 424 304
E-mail: komos@komos.cz

 

Získejte více údajů

Výroba ocelových konstrukcí na míru

Ocelové konstrukce hal navrhujeme lehké, svařované, šroubované. Jednotlivé díly jsou navrhovány s ohledem na přepravitelnost a manipulovatelnost vyrobené konstrukce. Používáme především hospodárné profily s důrazem na minimalizaci nákladů na spodní stavbu i hmotnosti a ceny ocelové konstrukce samotné. Zdůrazňujeme technologickou jednoduchost při respektování požadavků funkčnosti a estetičnosti.

Typy ocelových konstrukcí

Ocelová konstrukceNabízíme výrobu konstrukcí pro standardní i nestandartní rozpony montovaných ocelových hal. Dimenze ocelové koncepce konstrukce a zastřešení výrazně ovlivňuje příslušné sněhové pásmo. Tuhost konstrukcí zajišťují zavětrovací prvky.

Příhradové vazníky

Vazníky navrhujeme sedlové, pultové i obloukové. Vazníky jsou tvořeny ze svařených ekonomicky navržených válcovaných profilů a trubek. Jednotlivé vazníky jsou ve střeše spojeny vaznicemi nebo nosným trapézovým plechem a ztužujícími prvky.

Rámy

Konstrukce rámové, jsou sestavené z válcovaných, lisovaných, nebo (jde-li o systém Lindab-Astron) svařovaných profilů, se svařovanými a šroubovými spoji. Jednotlivé ocelové rámy jsou ve střeše spojeny vaznicemi nebo nosným trapézovým plechem a ztužujícími prvky.

Povrchové úpravy konstrukcí

Konstrukce opláštění jsou standardně opatřeny 1x základním a 2x vrchním nátěrem. Vyžaduje-li si to účel či umístění ocelové konstrukce, ošetříme ji žárovým zinkováním.

Kotvení

Ocelové konstrukce hal kotvíme mechanickými nebo chemickými kotvami přes kotevní plech do betonových základových patek nebo pasů.

 

Montované haly Komos >> Nabídka >> Ocelové konstrukce