Montované haly a ocelové konstrukce
vašemu podnikání na míru

 

Volejte: +420 603 424 304

Novinky
Nové reference 2014
úterý, 27 ledna 2015
Nově realizované montované ocelové haly a ocelové konstrukce pro druhou polovinu roku 2014 od společnosti...
Celý článek...
Proč si vybrat KOMOS Kroměříž spol. s r. o.?
čtvrtek, 01 května 2014
Proč si KOMOS Kroměříž spol. s r. o. vybírají zákazníci? Proč máme tolik ?   Haly a konstrukce...
Celý článek...

Všechny novinky...
Kontaktujte nás

KOMOS Kroměříž spol. s r.o.

Hulínská 2318/20

767 01 Kroměříž

 

Mobil: +420 603 424 304
E-mail: komos@komos.cz

 

Získejte více údajů

Skladovací haly - montované

Přemýšlíte o nové skladovací hale nebo potřebujete rozšířit stávající skladové prostory? Máme pro vás řešení, která vám pomohou rychle rozšířit vaše prostory pro skladování. Montované haly jsou finančně výhodným řešením. Postavíme pro vás za vynikající cenu montované skladovací haly prvotřídní kvality, rychle, ekonomicky a výhodně.

Proč zvolit montované skladovací haly?

Skladovací halyMezi jejich hlavní výhody patří, kromě zmiňované výhodné ceny a rychlé realizace, také snadná možnost přizpůsobení jednotlivých parametrů přímo potřebám klienta pro dokonalé využití prostoru. Skladovací hala je určena pro průmysl, obchod i služby. Nabízí totiž široké možnosti úprav přesně na míru.

Lze je vybavit nejrůznějšími doplňky jako například vraty, únikovými východy, osvětlením, protipožárním systémem, vytápěním, konstukcemi pro loga, podpůrnými systémy pro VZT jednotky a dalším příslušenstvím. Pomocí propojovacích prvků je lze snadno napojit na další montovanou halu nebo budovu.

Skladové haly dle vašich požadavků

Jsme připraveni na vaše specifické požadavky na haly. Naše skladovací haly zajistí efektivní ochranu vašeho zboží, surovin a materiálů. Haly dokážeme postavit rychle, efektivně a za minimální náklady. Na základě vašich individuálních požadavků vytvoříme optimální řešení, které vyhovuje právě vašim potřebám. Dokážeme zrealizovat i specifické tvary montovaných skladových hal, s možností zajištění doplňků pro jakýkoliv způsob uskladňování.

Sdělte nám své představy, jak by měla vaše hala vypadat a my vám vypracujeme nezávaznou nabídku dle našeho ceníku. Skladovací haly tvoří pouze část našich referencí. Nestavíme jen sklady, ale také průmyslové haly, sportovní, zemědělské haly, dodáváme zastřešení, opláštění hal a příhradové vazníky.

Prohlédněte si naše reference, referenční listy a pošlete nám Vaši poptávku.

Každá zakázka skladové haly prochází standardním postupem. Je zpracována do potřebné dílenské dokumentace se specifikací materiálu. Haly a montované konstrukce jsou u nás navrhovány individuálně.

 

Montované haly Komos >> Typy hal >> Skladovací montované haly