Montované haly a ocelové konstrukce
vašemu podnikání na míru

 

Volejte: +420 603 424 304

Novinky
Nové reference 2014
úterý, 27 ledna 2015
Nově realizované montované ocelové haly a ocelové konstrukce pro druhou polovinu roku 2014 od společnosti...
Celý článek...
Proč si vybrat KOMOS Kroměříž spol. s r. o.?
čtvrtek, 01 května 2014
Proč si KOMOS Kroměříž spol. s r. o. vybírají zákazníci? Proč máme tolik ?   Haly a konstrukce...
Celý článek...

Všechny novinky...
Kontaktujte nás

KOMOS Kroměříž spol. s r.o.

Hulínská 2318/20

767 01 Kroměříž

 

Mobil: +420 603 424 304
E-mail: komos@komos.cz

 

Získejte více údajů

Sportovní haly - montované

Plánujete výstavbu nového sportoviště v podobě sportovní haly? Sportovní montované haly jsou kvalitním a cenově výhodným řešením. Jsou ideální volbou pro haly na bowling, tenis, florbal, bedminton, víceúčelové haly, tělocvičny, zimní stadiony, jízdárny aj. Takovéto sportoviště lze využívat během celého roku, bez ohledu na aktuální počasí.

Výhody sportovních hal montovaných

Výhody montované sportovní haly jsou nesporné. Při nízkých pořizovacích a provozních nákladech disponují dlouhou životnostní s minimálními požadavky na údržbu a jsou velice oblíbené také pro svůj elegantní vzhled. Snadná a rychlá montáž i demontáž umožňuje halu v budoucnu přestěhovat. Halu lze také kdykoliv rozšířit nebo ji například propojit s jinou halou či budovou.

Sportovní montovaná halaVyrábíme a dodáváme montované sportovní haly a to kompletně na míru, dle zadání klienta. Pro váš projekt navrhneme optimální řešení, včetně všech komponentů. Při stavbě aplikujeme nejmodernější konstrukční a stavební technologie, za použití nejkvalitnějších materiálů.

Jsme schopni vyrobit a postavit pro vás haly pro různé sporty, libovolné velikosti, tvaru a vybavení. Konkrétní parametry vždy záleží pouze na vašich potřebách.

Montovanou sportovní halu dovybavíme řadou doplňků, počínaje odvětráním, vytápěním, klimatizací, prosvětlovacími prvky a osvětlením, požárními žebříky, okapními systémy, dodáme ocelové konstrukce pro loga, až po různé druhy vrat, dveří aj.

Poptávka na halu

Neváhejte nás oslovit, navrhneme vám optimální řešení sportovní haly přesně podle vašich představ. Konečnou cenu sportovní haly jsme připraveni stanovit na základě konkrétní specifikace vašich požadavků.

 

Montované haly Komos >> Typy hal >> Sportovní montované haly