Montované haly a ocelové konstrukce
vašemu podnikání na míru

 

Volejte: +420 603 424 304

Novinky
Nové reference 2014
úterý, 27 ledna 2015
Nově realizované montované ocelové haly a ocelové konstrukce pro druhou polovinu roku 2014 od společnosti...
Celý článek...
Proč si vybrat KOMOS Kroměříž spol. s r. o.?
čtvrtek, 01 května 2014
Proč si KOMOS Kroměříž spol. s r. o. vybírají zákazníci? Proč máme tolik ?   Haly a konstrukce...
Celý článek...

Všechny novinky...
Kontaktujte nás

KOMOS Kroměříž spol. s r.o.

Hulínská 2318/20

767 01 Kroměříž

 

Mobil: +420 603 424 304
E-mail: komos@komos.cz

 

Získejte více údajů

Typy montovaných hal

Potřebujete nové výrobní nebo skladové prostory? Svěřte se profesionálům specializujícím se na montované haly. Montované haly a ocelové konstrukce jsou hlavním výrobním programem naší firmy. Vyrábíme a montujeme montované haly neomezených tvarů a velikostí. Díky jednoduché ocelové konstrukci je možno kdykoliv dále modifikovat. Samostatně dodáváme také zastřešení, opláštění hal a příhradové vazníky.

Montované haly jsou ideálním řešením pro paletové i regálové skladování

Montované haly vyrábíme podle našich projektů nebo podle projektů zákazníka. Při jejich výrobě a montáži dosahujeme vysoké efektivity díky použití moderních postupů a zařízení, tím je dosažena také velmi příznivá cena i krátké dodací lhůty. Haly lze realizovat na téměř jakémkoliv rovném povrchu jako je například asfalt, beton, panely a pododobně.

Montované ocelové haly vybavujeme veškerými potřebnými doplňky jako jsou elektroinstalace, osvětlení, odvětrávání, sekční vrata, dveře, okna, prosvětlovací prvky ve střeše a ve stěnách, větrací mřížky, požární žebříky, systémy zabraňující pádu ze střechy, okapní systémy, nosné ocelové konstrukce pro loga, podpůrné systémy pro VZT jednotky a další technologická zařízení.

Využití pro montované haly

Montované haly jsou běžně využívány v nejrůznějších oblastech zemědělství, průmyslu, logistice a výrobě, dále jako obchodní a prodejní domy, sklady, stáje, garáže, hangáry, sportoviště  aj.

  Naše výroba a montáž hal běžně zahrnuje:

  - průmyslové a výrobní haly 

  - skladovací haly

  - sportovní haly

  - zemědělské haly

 

Pokud vás zaujaly naše montované haly a rádi byste věděli jakou investici by pro vás znamenaly, neváhejte nás kontaktovat. Rádi pro vás vypracujeme cenovou nabídku i konkrétní nabídku řešení. Rádi s vámi zkonzultujeme představy o realizaci montované haly. Na základě vašich potřeb poradíme s výběrem vhodného typu montované haly. Doporučíme zateplenou či nezateplenou variantu a následně provedeme rychlou a kvalitní realizaci stavby haly dle vašeho přání.