Montované haly a ocelové konstrukce
vašemu podnikání na míru

 

Volejte: +420 603 424 304

Novinky
Nové reference 2014
úterý, 27 ledna 2015
Nově realizované montované ocelové haly a ocelové konstrukce pro druhou polovinu roku 2014 od společnosti...
Celý článek...
Proč si vybrat KOMOS Kroměříž spol. s r. o.?
čtvrtek, 01 května 2014
Proč si KOMOS Kroměříž spol. s r. o. vybírají zákazníci? Proč máme tolik ?   Haly a konstrukce...
Celý článek...

Všechny novinky...
Kontaktujte nás

KOMOS Kroměříž spol. s r.o.

Hulínská 2318/20

767 01 Kroměříž

 

Mobil: +420 603 424 304
E-mail: komos@komos.cz

 

Získejte více údajů

Zemědělské haly

Potřebujete nový skladovací prostor pro vaše produkty, krmivo nebo seno, zajistit ustájení pro zvířata nebo garáž pro zemědělské stroje? Potom vás jistě zaujme naše nabídka.

Vyrábíme a montujeme zemědělské haly a různé typy ocelových konstrukcí, zastřešení či opláštění hal. Podle vašich potřeb postavíme zemědělskou halu pouze za zlomek ceny budovy tradiční. Naše haly jsou velice odolné a uzpůsobené odolat i těm nejnepříznivějším přírodním podmínkám.

Zemědělské haly na míru

Vlastní výrobní program nám umožňuje přizpůsobit parametry každé montované haly v nejvyšší míře přáním zákazníka. Zemědělské haly mohou být zateplené nebo nezateplené, vše záleží na jejich konkrétním druhu využití.

Zemědělské haly montovanéHaly také vybavíme veškerými potřebnými konstrukčními a architektonickými prvky pro odvětrávání haly, osvětlením, dále požárními žebříky, okapními systémy, nosnými ocelovými konstrukcemi pro loga atd.

Při projektování a výstavbě montovaných hal je samozřejmostí respektování regionálních klimatických podmínek a dalších specifik daného místa. Díky prvotřídním použitým materiálům hala vydrží v perfektním stavu po mnoho let. Minimální potřeba údržby dále sníží vaše náklady a ušetří vám drahocenný čas.

Haly stavíme nejen pro zemědělství, ale naše montované haly nacházejí využití jako průmyslové haly, skladovací haly i sportovní haly. Sdělte nám své požadavky a my vám vypracujeme nabídku s návrhem řešení. Již během několika málo týdnů může vaše nová hala stát a být v plném provozu.

 

Montované haly Komos >> Typy hal >> Zemědělské montované haly